Rehabilitacja w Zakopanem

Rehabilitacja w Zakopanem

Ośrodki, które zajmują się organizacją turnusów rehabilitacyjnych, troszczą się o to, aby każdy uczestnik miał okazję na doznanie niesamowitych przeżyć. Nie chodzi tutaj jedynie o samo leczenie, ale także o ciekawe spędzenie wolnego czasu.

Szczególnym miejscem, w którym warto zdecydować się na pobyt i rehabilitację, jest Zakopane. Samo serce gór wpływa zbawiennie na poprawę kondycji fizycznej, ale i psychicznej. Pozwala odetchnąć od codzienności i odbyć profesjonalną rehabilitację w specjalnie do tego przygotowanych miejscach. Leczenie w połączeniu z odpoczynkiem daje zawsze najlepsze rezultaty. Widoki i atmosfera panująca u podnóża Tatr sprawią, że powrót do zdrowia będzie szybszy, niż się przypuszczało.

Turnusy rehabilitacyjne w Zakopanem

W Zakopanem można doświadczyć takich leczniczych działań jak:

  • zabiegi z wykorzystaniem borowiny z Czarnego Dunajca na Podhalu,
  • zabiegi z fotelem MagnetoStym na nietrzymanie moczu,
  • zabiegi Krio terapii stawów, kręgosłupa itd. z wykorzystaniem ujemnych temperatur,
  • zabiegi z muzykoterapii w specjalnym pokoju do tego przygotowanym.

Rehabilitacja w Zakopanem może mieć różne wersje czasowe. 7-dniowe lub 14-dniowe pobyty to najpopularniejsze opcje. Program ułożony jest w taki sposób, aby można było skorzystać jak najwięcej ze wszystkich udogodnień, propozycji, a także organizowanych zabiegów.

Komfortowe turnusy rehabilitacyjne

Spędzanie czasu z innymi uczestnikami turnusów, kontakty społeczne, korzystanie z gamy rozwiązań pozwalających na szybki powrót do zdrowia, a także na odpoczynek i oderwanie od codzienności to najlepszy sposób na rehabilitację. Udogodnienia również sprawiają, że uczestnik może poczuć się komfortowo: WiFi, bezpłatny dostęp do telewizji, bogate śniadania, obiady i kolacje w formie stołów szwedzkich, możliwość wyboru diety bezglutenowej, oferta jacuzzi, basenu i siłowni czy wycieczki krajoznawcze to tylko niektóre z oferowanych propozycji.

Pobyty rehabilitacyjne w Zakopanem to przede wszystkim powrót do zdrowia w szybkim czasie i w najbardziej korzystnych warunkach. Widok na góry, przebywanie w atmosferze górskiej to najlepsze, na co może zdecydować się człowiek, pragnący przeżyć efektywny czas leczenia.

Zobacz więcej na: http://wojnar.pl/turnusy-rehabilitacyjne/

Share